+420 511 185 800 pamstav@pamstav.cz

Pokus

 

Pamstav s.r.o.

Adresa: Křižíkova 3009/72a | 612 00 Brno

Tel: +420 511 185 800

IČO:  607 48 087

E-mail: pamstav@pamstav.cz

 

Náš tým

Sebastian Wagner

Generalní ředitel

Tel: +420 511 185 800

E-mail: wagner@pamstav.cz

 

 

Ing. Petr Křůmal

Výkonný ředitel

Tel: +420 603 425 751, +420 511 185 812

E-mail: krumal@pamstav.cz

 

Ondřej Blaho

Obchodní ředitel

Tel: +420 604 222 088, +420 511 185 831

E-mail: blaho@pamstav.cz

Michal Chytrý

Výrobní ředitel
Výrobní manažer Divize I+II – monolity

Tel: +420 724 508 757, +420 511 185 846

E-mail: chytry@pamstav.cz

Marek Foltýn

manažer výroby obklady a dlažby

Tel: +420 702 182 570, +420 511 185 813

E-mail: foltyn@pamstav.cz

JUDr. Petr Foltýn

Právní zástupce

Tel: +420 732 141 415, +420 511 185 813

E-mail: foltynp@pamstav.cz

Václav Zourek

Rozpočtář

Tel: +420 725 769 626, +420 511 185 812

E-mail: zourek@pamstav.cz

Jaromír Fejt

Rozpočtář

Tel: +420 511 185 844

E-mail: fejt@pamstav.cz

Vladímír Maťaš

Manažer výrobní přípravy

Tel: +420 606 780 360, +420 511 185 842

E-mail: matas@pamstav.cz

 

Ing. et Ing. Jan Seman

Výrobní přípravař

Tel: +420 702 180 979

E-mail: seman@pamstav.cz

Nikola Drahokoupilová

Výrobní přípravářka

E: drahokoupilova@pamstav.cz

 

Pověřenec ochrany osobních údajů

E-mail: poverenec@be-winning.com

Tel: +420 732 141 415

Kde nás najdete