+420 511 185 800 pamstav@pamstav.cz

Stavební firma Pamstav

Jsme brněnská stavební firma a zabýváme se prováděním železobetonových monolitických konstrukcí. Sestavili jsme tým odborníků a v oblasti betonářské činnosti jsme pro Vás schopni provést jakékoliv monolitické konstrukce od stropů rodinných domů, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Nově jsme zřídili středisko v Praze a realizujeme již několik velkých projektů v uvedené lokalitě.

Naší prioritou je kvalitně odvedená práce. Máme zájem do stavebnictví přispívat svými zkušenostmi, nabídnout investorům, developerům i soukromým osobám možnost volby betonářské firmy a vytvořit podmínky pro správné rozhodnutí. Našim cílem je poskytovat práce nejlepší kvality. Výsledky naší práce a momentálně realizované projekty najdete v referencích.

Již více než dvacet let se úspěšně zabýváme i dodávkami a montážemi keramických obkladů a dlažeb v interiérech i exteriérech. Při montážích obkladů a dlažeb pracujeme s moderními materiály a užíváme nejmodernější technologie.

Naším cílem je jednoznačně dobře odvedená práce a spokojenost zákazníka. To že se na nás zákazník znovu obrátí, je pro nás velkou výzvou. Detailní cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme na základě konkrétního zadání, případně po prohlídce místa realizace.

Na spolupráci se těší 

PAMSTAV s. r. o.

 

O SPOLEČNOSTI KALÁB

Rodinná stavební firma dokončila již od roku 1993 více jak 500 malých i velkých staveb. Přičemž od založení naší firmy do dnes si zakládáme na tom, aby naši zákazníci i dodavatelé měli ze spolupráce s námi dlouhodobě dobrý pocit.

Kromě kvalitního konečného výrobku (dokončené budovy) proto investorům nabízíme i korektní vztah v průběhu jeho pořizování (tedy v průběhu samotného stavění).

V únoru 2019 jsme se stali součástí holdingu Winning Group a.s.

Stavební firma Kaláb nabízí investorům kompletní inženýrský servis. Realizuje generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov a vlastní developerské projekty. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách. Dodržuje technologické předpisy a kázeň. Působí a je známá svými realizacemi především na Jižní Moravě.

Na spolupráci se těší 

KALÁB – stavební firma, s. r. o.

 

O SPOLEČNOSTI WINNING PS

V průběhu roku 2020 budou společnosti PAMSTAV s.r.o. a KALÁB – stavební firma, s.r.o. společně začleněny pod společnost Winning PS, která spadá do holdingu Winning Group a.s.

Budeme se těšit na spolupráci.

Winning PS s. r. o.